kagit plastik ve tahta ambalaj malzemeleri satin alma hizmeti

Ambalaj Malzemeleri

Kağıt, plastik ve tahta ambalaj satın alma hizmetimizle gıdadan otomotive tüm sektörlerin kağıt ambalaj, plastik ambalaj ve tahta ambalaj ihtiyaçlarının istenilen kalite, ölçü ve özelliklerde temin edilmesini sağlıyoruz. Toplu ambalaj satın alma süreçlerinde de hizmet kalitesinden ödün vermiyor, uygun fiyatlar sunuyoruz.

Plastik Ambalaj Malzemeleri

KoçZer'in plastik ambalaj satın alma hizmeti beyaz eşya, otomotiv, gıda, hızlı tüketim, savunma sanayi, otomotiv yan sanayi, kimya sanayi ve daha birçok sektörde faaliyet gösteren şirketler için çözümler sunuyor. KoçZer üstün hizmet kalitesi sayesinde, şirketlerin ihtiyaç duyduğu plastik ambalaj ve gıda ambalajlarının istenilen kalite, ölçü ve özellikte tedarik edilmesini sağlıyor.

Alanında yetkin, güçlü ve yaygın tedarikçi ağımızla Türkiye’nin en büyük üreticilerinin plastik ambalaj tedariğini sağlıyor, müşterilerimize beklentilerinin üzerinde bir hizmet sunuyoruz. Köklü plastik ambalaj şirketlerinden oluşan zengin tedarikçi ağımız sayesinde, ihtiyacınız olan her ölçü ve özellikte plastik ambalaj ürününü optimum sürede temin ediyoruz.

Plastik Ambalaj
Satın Alma Çözümlerimiz

  • Baskılı veya baskısız shrink
  • Streç rulo
  • Kilitli torba
  • Atlet poşet
  • Takviyeli el geçme poşet
  • Kullanma kılavuzu poşetleri
  • Balonlu naylon torba
  • Baskılı veya baskısız VCI poşetler
  • Yüksek yoğunluklu polietilen torba
  • Alçak yoğunluklu polietilen torba
kagit plastik ve tahta ambalaj malzemeleri satin alma hizmeti

KoçZer'in inovatif çözümleriyle fark yaratın!

Talepleriniz ve sektörel gelişmeler doğrultusunda, satın alımı yapılacak ürün için alternatif çözüm önerileri sunuyoruz. Sektörde faaliyet alanınızda fark yaratabileceğiniz yeni tasarımlar ve inovatif ambalaj çözümleri geliştiriyoruz. Kalite standartlarımızın sürdürülebilirliği adına aldığınız hizmetin uygunluğunu sürekli olarak ölçümlüyor, denetliyor ve gerekli güncellemeleri yapıyoruz.

MÜŞTERİMİZ OLUN
kagit plastik ve tahta ambalaj malzemeleri satin alma hizmeti

Kağıt Ambalaj

KoçZer'in kağıt ambalaj satın alma hizmetiyle, her türlü sektörde geniş ürün yelpazesi ile oluklu mukavva ve ofset baskılı kutu ihtiyaçları istenilen kalite, ölçü ve özelliklerde temin edilmesini kapsıyor. Oluklu mukavva ve ofset baskılı karton kutu satın alma süreçlerinde gerekli yetkinliklere sahip geniş tedarikçi ağımızla Türkiye'nin dört bir yanında hizmet veriyoruz. Ambalaj sektöründeki tedarikçilerimizi, belirlediğimiz standartlar doğrultusunda yaptığımız değerlendirme ve denetimlere göre seçiyoruz. Bu özenli hizmet kapsamında kolileme standartlarına uygun kağıt ambalajların testlerden geçirilmesini ve müşteri talepleri doğrultusunda belirlenen farklı kağıt konfigürasyonlarında ve spektlerde ürünler sağlıyoruz.

kagit plastik ve tahta ambalaj malzemeleri satin alma hizmeti

Tahta Ambalaj Malzemeleri

KoçZer olarak müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu palet, kafes, sandık veya kasa gibi ahşap ambalaj malzemelerinin istenilen kalite, ölçü ve özelliklerde uygun fiyatlara tedarik edilmesini sağlıyoruz. Bağımsız denetçiler tarafından tescillenmiş, sektörün gerektirdiği teknolojik donanıma sahip iş ortaklarından oluşan zengin tedarikçi havuzumuzla ahşap ambalaj, kutu ve fuar sandıkları da dahil, istediğiniz tahta ambalaj ürününü maliyet ve zaman tasarrufu avantajıyla kısa sürede temin ediyoruz.

NEDEN KOÇZER?