kimyasal malzeme ve endustriyel gazlar

Kimyasal Malzeme ve
Endüstriyel Gazlar

Kimyasal malzeme ve endüstriyel gazlar alanındaki satın alma çözümlerimizle müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyor, satın alma süreçlerinizde doğru tedarikçilerle buluşmanızı kolaylaştırıyoruz.

Kimyasal Malzemeler

KoçZer, üretim süreçleri için yaptığı kimyasal malzeme satın alma hizmetleriyle maliyet ve zaman tasarrufu sağlıyor; şirketlere ise üretmek ve katma değer yaratmak kalıyor.

Enerji, beyaz eşya, otomotiv ve yan sanayi, savunma sanayi, yedek parça, toplu tüketim ve daha birçok sektörde faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük şirketlerine ihtiyaç duydukları kimyasal malzemeleri tedarik ediyoruz. Uzman kadromuzla müşterilerimizin maliyet, zaman ve işgücünden tasarruf etmelerini sağlıyoruz.

Kimyasal Malzeme
Satın Alma Çözümlerimiz

  • Endüstriyel kimyasallar
  • Arıtma kimyasalları
  • Gıda kimyasalları
  • Havuz kimyasalları
  • Laboratuvar kimyasalları

Endüstriyel Gazlar
Satın Alma Çözümlerimiz

  • Endüstriyel gazlar
  • Özel gazlar
  • Tıbbi gazlar
  • Helyum gazı vb.
kimyasal malzeme ve endustriyel gazlar

KoçZer güvencesiyle içiniz rahat!

Tedarikçilerimizi, kimyasal malzeme sektörü için belirlediğimiz standartlar doğrultusunda yaptığımız değerlendirme ve denetimlerle seçiyoruz. Her biri alanında uzman, gerekli yetkinliklere sahip güvenilir çözüm ortaklarımız size en iyi hizmeti vermek için çalışıyor. Kimyasal malzeme tedarik sürecinde teknik şartname ve sözleşmelerin eksiksiz olarak düzenlenmesini sağlıyor, böylelikle sizi her türlü olası riske karşı güvence altına alıyoruz. Geniş tedarikçi havuzumuzu yönetirken sektör dinamiklerini de yakından takip ediyor, bilgi ve deneyimlerimiz doğrultusunda faaliyet alanınızdaki gelişmelere dair sizi periyodik olarak bilgilendiriyoruz.

MÜŞTERİMİZ OLUN
kimyasal malzeme ve endustriyel gazlar

Endüstriyel Gazlar

KoçZer olarak Türkiye’nin en büyük şirketlerinin ihtiyaç duyduğu sınai gazlar ve soğutucu gazların tedariğini sağlıyoruz. Bu hizmeti sunarken en çok dikkat ettiğimiz nokta müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılarken çevre dostu yaklaşımı da göz ardı etmemek. Bu nedenle satın alma süreçlerimizde ozon tabakasına zarar vermeyen, çevreyle dost endüstriyel gazları tercih ediyoruz. Böylece kazan-kazan prensibiyle hem müşteri memnuniyetini sağlıyor hem de üzerinde yaşadığımız gezegeni ve geleceğimizi koruyoruz.

kimyasal malzeme ve endustriyel gazlar

Siz üretime odaklanın,
gerisini KoçZer’e bırakın!

Tedarikçilerimizi, endüstriyel gaz sektörü için belirlediğimiz standartlar doğrultusunda yaptığımız değerlendirme ve denetimlerle seçiyoruz. Her biri alanında uzman, gerekli yetkinliklere sahip güvenilir çözüm ortaklarımız size en doğru özellik ve kalitede ürünler sunuyor. Sözleşmeler ve tedarikçilerimize verdiğimiz iyileştirme hedefleri sayesinde aldığınız hizmeti güvence altında tutmanızı hatta süreç içinde ilave avantajlar elde etmenizi sağlıyoruz. Uzman kadromuzla aldığınız hizmetin uygunluğunu sürekli ölçümlüyor ve denetliyoruz. Böylelikle siz gönül rahatlığıyla üretim süreçlerinize odaklanıyor, işgücü ve zamandan kazanıyorsunuz. Bunların yanı sıra sınai ve soğutucu gaz sektörünün dinamiklerini de yakından takip ediyor, bilgi ve tecrübelerimiz doğrultusunda faaliyet alanınızdaki gelişmelere dair sizi periyodik olarak bilgilendiriyoruz.

MÜŞTERİMİZ OLUN

NEDEN KOÇZER?