Araçiste, sadece yolcularının konforunu değil aynı zamanda şirketleri de düşünüyor.

araciste

Araçiste uygulaması sadece yolcularının konforunu değil aynı zamanda şirketleri de düşünüyor. Aktif olarak bekleyen geniş bir araç filosunun yanında, aylık ve senelik iş amaçlı kullanımları km ve destinasyon bazlı olarak eksiksiz raporluyor, hangi personelin ne sıklıkla seyahat ettiğini görüntülüyor. Böylelikle ulaşım maliyetlerini ciddi oranda düşürürken şirket içi hizmet alım onaylarını kolaylaştırıyor. Araçiste ile satın almanın merkezileştirilmesi maliyet, zaman ve işgücü açısından pek çok avantaj sağlıyor. Hem hizmet satın alma, hem de personel taşımacılığı hizmetinden faydalanma süreçleri hızlanıp kolaylaşıyor.

araciste

Üç Kolay Adımda Şoförlü
Araç Talep Uygulaması

KoçZer’in her zaman her yerde ulaşım özgürlüğü sunan teknoloji çözümü, Araçiste, yolcularına üç kolay adımda araç talebinde bulunabilme ve günün her saatinde ulaşımlarını güvenle gerçekleştirme imkanı sunuyor. Kullanıcı dostu arayüzü ve basit menü akışı ile araç bulma stresini ortadan kaldıran Araçiste ile yolcular seyahatlerine eşlik edecek kişileri telefon rehberlerinden kolayca seçebilir ve yolculuk hakkındaki detaylı bilgileri tek tuşla paylaşabilir.

İZLEYİN

Araçiste ile Ulaşım Daha Hızlı ve Konforlu

Hizmetler satın alma yönetiminin KoçZer’e geçmesiyle tüm Koç Topluluğu Şirketleri alt tedarikçilerden Araçiste üstünden servis hizmeti almaya başladı. Alt tedarikçilerden, web tabanlı tek bir sipariş ekranı aracılığıyla hizmet almak, şirketlerin iş süreçlerini kolaylaştırdığı gibi, ihtiyaç takibi ve raporlamasını da pratikleştirdi. Araçiste'nin, iOS ve Android destekli uygulaması da bulunuyor.


NEDEN ARAÇİSTE?