Akılcı satın alma çözümleri, KoçZer’in akıllı servis takip sistemi Zervis sayesinde teknolojiyle birleşiyor.

zervis

Akılcı satın alma çözümleri, KoçZer'in akıllı servis takip sistemi Zervis sayesinde teknolojiyle birleşiyor. Zervis ile personel servislerinin güzergah kontrolünden araç içi doluluk oranına kadar, ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilere hızlıca ulaşıp mesafe bazında hak edişleri otomatik olarak kolayca hesaplayabilirsiniz.

zervis

Akıllı Servis Takip Sistemi

Zervis'in kullanıcı dostu ekranları ve akıllı sisteminin temelini oluşturan IoT (Internet of Things) teknolojisi ile şirketler, personel servisine yerleştirilecek bir sensör ve personele verilecek bir kartla pek çok sorunun cevabını veri temelli olarak alabiliyor: “Aracın doluluk oranı ne? Araçta kaç kişi ve kimler var? Hangi hızla gidiyor? Kaç kez fren yaptı ve nerelerde durdu? Kaç km gitti ve hak edişi ne oldu?" gibi… Zervis’le ayrıca, ceza raporlaması ve mobil uygulama ile personelin veya aracın gelişinin canlı olarak takip edebilmesi mümkün oluyor. Bu çözüm odaklı sistem; şirketinizin maliyet, zaman ve işgücünden tasarruf etmesini sağlıyor.

Zervis ile insan kaynakları ve idari işler yöneticileri personel taşıma süreçlerini takip ederek ihtiyaç duydukları her türlü bilgiye istedikleri an kolayca ulaşıyor. Böylece güvenliğe dair durumlarda veya olası kaza durumunda süreç sağlıklı bir şekilde yönetebiliyor. İlgili bilgilere hızlıca ulaşmak, gerekli denetimin yapılmasını ve ihtiyaç duyulan önlemlerin alınmasını sağlıyor.

İZLEYİN

Zervis ile Teknolojiye Yol Verin!

KoçZer'in ihale yöntemiyle belirlediği fiyatlar ve fiyat değişimlerini öngörerek yaptığı sözleşmeler sayesinde personel taşımacılığı hizmetlerinin satın alımında maliyet, zaman ve işgücünden ciddi oranda tasarruf sağlanıyor. Bu kapsamlı hizmetle KoçZer; maliyetlerde verimlilik, taşıma araçlarında standardizasyon ve güzergahların önceden belirlenmesi ile fazla yapılması olası kilometrelerin önüne geçmeyi hedefliyor.

KoçZer'in personel taşıma süreçleri için çağın ötesinde çözümler sunmak hedefiyle hayata geçirdiği Zervis’in maliyet, zaman ve iş gücü tasarrufu sağlayan avantajlı hizmetinden yararlanmak için bizimle iletişime geçerek müşterimiz olabilirsiniz.

MÜŞTERİMİZ OLUN

BİZİ TERCİH EDİN