Promena

Satın alma sektörünün Sarı Sayfalar'ı 

Tüm Koç Grubu şirketlerinin ve diğer işletmelerin mevcut tedarikçilerini tek bir platformda buluşturan Promena Pazaryeri sayesinde, tedarikçi firmalar kendilerine alternatif satış imkânları bulurken müşteri firmalar ise portföylerinde olmayan tedarikçilere ulaşarak tedarikçi havuzlarını genişletiyorlar. Böylece bir yandan satın alma sektörünün "Sarı Sayfalar"ı oluşurken diğer yandan bilgi paylaşımının ve ortak iş yapmanın yarattığı değer tüm paydaşlar için somut faydalar sağlıyor. 

Dijital çağın artılarını satın alma süreçlerine başarıyla taşıyan Promena, sunduğu son teknoloji elektronik satın alma hizmetleriyle kurumsal şirketlerin tüm satın alma faaliyetlerinde sürdürülebilir avantajlar yaratmayı ve dijital dönüşümü sağlamayı hedefliyor.

PROMENA İLE İŞ BİRLİĞİ YAPMANIN ŞİRKETİNİZE SAĞLAYACAĞI AVANTAJLAR

  • Satın alma süreçlerinizi dijitalleştirmenin getirdiği şeffaf, etik ve verimli sistemin yarattığı maliyet ve zaman tasarrufu.
  • E-satın alma fonksiyonu ile bir talebin oluşumundan faturalandırılmasına kadarki tüm süreçleri tek tıkla izleme imkânı.
  • E-ihale sistemini kullanarak süreç içerisindeki tüm fiyat pazarlıklarını elektronik ortama taşıyabilme.
  • Harcama analizi modülündeki görsel yönetim panellerinden, yaptığınız tüm işlemlerin detaylı raporlamalarına ulaşabilme.
  • Tedarikçi bilgi yönetimi fonksiyonu ile stratejik tedarikçi yönetimini etkin bir şekilde hayata geçirebilme. 
  • Sistemdeki tüm fonksiyonları ister birbiriyle bütünleşmiş ister birbirinden bağımsız şekilde yönetebilme. 
SpenDNA ile tek tıkla harcama analizi 

Talep, teklif, e-ihale, pazarlık, sözleşme ve ödeme… Tüm bu süreçleri tek bir noktadan yönetmek, analiz etmek ve raporlamak ne kolay olurdu değil mi? İşte Zer'in teknoloji çözümlerinden SpenDNA satın alma süreçlerinizi izliyor, ölçümlüyor, verilere dökerek raporlandırıyor ve rasyonel bir satın alma stratejisi oluşturmanız için analiz ediyor. Bu analizler şirketinizin gelir-gider dengesine ve dolayısıyla geleceğinize yön vermenizi, satarken olduğu gibi alırken de kazançlı çıkmanızı sağlıyor. 

 


DİĞER MARKALARIMIZ

ARAÇİSTE

Üç kolay adımda araç talebinde bulunarak günün her saati ulaşımınızı güvenle yapabilirsiniz. “araçiste” hayatınızı kolaylaştırmak için yaratıldı.

SPENDNA

Satın alma giderlerinin takibi şirketlerin bugüne ve geleceğe yön verebilmeleri açısından hayati değer taşıyor. Zer, raporlama programı SpenDNA ile giderlerinizi izleyebilmeniz ve analiz edebilmeniz için çağın ötesinde bir hizmet sunuyor.

ZERVİS

Zervis ile personel servislerinin güzergâh kontrolünden araç içi doluluk oranına kadar, ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilere hızlıca ulaşıp mesafe bazında hak edişleri otomatik olarak kolayca hesaplıyorsunuz. Bu çözüm odaklı sistem şirketinizin maliyet, zaman ve iş gücünden tasarruf etmesini sağlıyor.

ZERONLİNE

Tasarım ve arayüzü yenilenen ZerOnline, Zer tarafından anlaşması yapılan malzemelerin katalog olarak listelendiği ve sipariş verilebildiği, yenilikçi teknolojilerle tasarlanmış online sipariş yönetim platformudur. ZerOnline,  teknik endüstriyel malzemelerden ambalaj malzemelerine, ofis malzemelerinden teknolojik ürünlere birçok farklı kategoride ürünleri Zer’in satın alma hacminin yarattığı avantajlı indirim oranları ile sunuyor.