ZerCard, çalışana çalışan kart!

zercard

Şirketlere esnek ve yenilikçi bir çözüm sunarak çalışan ödüllendirme, teşvik sistemleri ve bayi sadakati güçlendirme ihtiyaçlarına çözüm getiren ZerCard, şirketinizin sadece vazgeçilmez bir ödüllendirme aracı değil, aynı zamanda çalışanların şirket içi motivasyonunu artıran ve şirket stratejilerini güçlendiren bir platform olarak hizmet verecek.

Şirket kültürünüzü şekillendirerek, çalışanlarınızın ve bayilerinizin şirketinizin hedefleriyle uyum içinde gelişmelerini sağlayacak ZerCard, iş dünyanızda sürdürülebilir başarı ve ortak memnuniyet sağlama amacıyla size destek olacak.

zercard

ZerCard nedir?

KoçZer'in teknoloji birikimi ile desteklenen ödüllendirme ve teşvik platformu ZerCard, çalışanlara ve bayilere tanımlanan destek ve ödüllere erişimi kolaylaştırarak şirket içi motivasyonu artırmayı ve iş ortaklarının değerini en üst düzeye çıkarmayı amaçlıyor.

Anında ödül ve prim yükleme, geniş kullanım ağı, altın dahil farklı kategorilerde ürün satın alma imkanı ve kullanıcı dostu dijital uygulama gibi güçlü özelliklere sahip ZerCard, şirketlerin insan kaynakları ve idari işler birimleri ile bayi yönetim birimlerine teşvik ve ödüllendirme dağıtımlarında kolaylık sağlıyor.

Neden ZerCard Kullanmalısınız?

tab

Ödüllerin hızlı ve şeffaf bir şekilde hesaplara aktarılması, anlık tatmin yoluyla kullanıcıların motivasyonlarını da artırır. Ödüllendirilen kullanıcılar, kendilerine sunulan avantajlara ZerCard platformu ile hızla ve kolaylıkla erişim sağlarlar.

tab

Basit ve etkili ödüllendirme süreçleriyle kullanıcılarına sorunsuz bir deneyim sunan ZerCard’ın bir diğer avantajı, 50’yi aşkın markada özgürce kullanılabilir olmasıdır. Bu sayede iş ortaklarına ve çalışanlara 20.000’den fazla harcama noktasına erişim imkanı tanırken, kolay entegrasyonu ve kullanımıyla şeffaf ve etkili bir ödül sistemini herkesin kullanımına açık hale getirir.

tab

Çalışanlar, bayiler arasında benzersiz bir motivasyon ve bağlılık oluşturarak, iş ortakları arasında güçlü bir sinerji ve dayanışma kültürü yaratan ZerCard sunduğu ödüllendirme ve teşvik mekanizmaları aracılığıyla sadece performansı ödüllendirmekle kalmaz, aynı zamanda birlikte çalışma ruhunu kuvvetlendirerek tüm şirket ekosisteminde uzun vadeli bir iş birliği ve bağlılık atmosferi oluşturur.

Nasıl sahip olunur?

Şirketinizin paydaşlarına ZerCard avantajlarını sunmak ve özel olarak sunulan danışmanlık hizmetleri ile ZerCard'ın sunduğu değerleri daha yakından keşfetmek için hemen KoçZer satış ekipleriyle iletişime geçebilirsiniz.