ZerOnline

ZerOnline ile satın alma süreçleri hızlı ve avantajlı
 
Türkiye’nin ilk ve en büyük satın alma şirketi Zer uzman kadrosu, 17 yılı aşan bilgi ve tecrübe birikimi ve geniş tedarikçi ağı aracılığıyla iş ortakları için bugünün satın alma zorluklarını fırsata çevirebilecekleri A’dan Z’ye satın alma çözümleri sunuyor. Zer, sahip olduğu teknoloji ve inovasyon odağıyla iş ortaklarının satın alma süreçlerine yeni çağın şartlarına uyumlu ürün ve hizmetler sunarak iş birliğine değer katıyor.
 
Bu vizyonla, Zer malzeme satın alma alanında geliştirdiği uzmanlığını kapalı devre sipariş yönetimi çözümü ile birleştirerek 580 markayı 125 alt kategoride 550 bin çeşit ürünü maliyet avantajı ile sunan ZerOnline’ı geliştirdi.
 
ZerOnline nedir?
 
Tasarım ve arayüzü yenilenen ZerOnline, Zer tarafından anlaşması yapılan malzemelerin katalog olarak listelendiği ve sipariş verilebildiği, yenilikçi teknolojilerle tasarlanmış online sipariş yönetim platformudur. ZerOnline,  teknik endüstriyel malzemelerden ambalaj malzemelerine, ofis malzemelerinden teknolojik ürünlere birçok farklı kategoride ürünleri Zer’in satın alma hacminin yarattığı avantajlı indirim oranları ile sunuyor.
 
ZerOnline kullanmanın avantajları nelerdir?
 
ZerOnline’da müşteri bazlı özelleşen ekranlar sayesinde her müşteriye özel fiyatlar ve ürünler gösterilirken, üyelik girişi yapıldıktan sonra kategori bazlı yapılan yetkilendirmeler ve organizasyon şemaları ile kişi bazlı listelemeler de oluşturulabiliyor. Kurumsal genel merkezlerin ve fabrikaların yanı sıra müşterilerimizin bayi ve servis teşkilatlanmaları için de kolaylık sağlayan bu sistem ile aynı organizasyondan birden fazla kullanıcı aradığı ürüne hızlı şekilde ulaşabiliyor. Zeronline aynı zamanda Ticaret ve Sanayi Odaları, Organize Sanayi Bölgeleri ve Sektörel Sanayici Dernekleri için de üyelerinin endirekt malzeme ihtiyaçlarına toplu tedarik çözümü ile üyelerine katmadeğer sağlama fırsatı sunuyor.
 
Mobil ve farklı tarayıcılar ile uyum içinde çalışan ZerOnline, ürün karşılaştırma, birden fazla liste oluşturabilme özellikleri ve detaylı ürün içerikleri ile seçim aşamasında kolaylık sağlarken, Excel ile sepet oluşturma, sipariş tekrarlama ve çoklu teslimat seçenekleri ile alışveriş aşamasında hız kazandırıyor.
 
ZerOnline kullanıcı dostu ekranları sayesinde Zer’in iş ortaklarına zaman ve maliyet tasarrufu ile birlikte uçtan uca online sipariş yönetim imkânı sağlıyor.
 
Nasıl ZerOnline kullanıcısı olunur?
 
Malzeme satın alımlarında Zer'in stratejik satın alma çözümü ZerOnline’ı kullanabilmek için, şirketinizin ZerOnline iş ortakları arasında yer alması gerekiyor. Yeni iş ortağı olabilmek ve kullanıcı tanımlamaları ile ZerOnline’ın sunduğu avantajlı fiyatlar ve kolaylığa ulaşabilmek için  zeronlinesatis@koczer.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.
 
ZerOnline'ı kullanın, iş süreçlerinizi hızlandırıp kolaylaştırırken tasarruf etmenin avantajını yaşayın.


DİĞER MARKALARIMIZ

ARAÇİSTE

Üç kolay adımda araç talebinde bulunarak günün her saati ulaşımınızı güvenle yapabilirsiniz. “araçiste” hayatınızı kolaylaştırmak için yaratıldı.

SPENDNA

Satın alma giderlerinin takibi şirketlerin bugüne ve geleceğe yön verebilmeleri açısından hayati değer taşıyor. Zer, raporlama programı SpenDNA ile giderlerinizi izleyebilmeniz ve analiz edebilmeniz için çağın ötesinde bir hizmet sunuyor.

PROMENA

Sektöründe Türkiye’nin ilk markası olan Promena, ölçülebilir katma değer sağlamak hedefiyle 2001 yılından bu yana müşterilerine stratejik satın alma çözümleri sunuyor. Özellikle e-satın alma, e-ihale, harcama analizi ve tedarikçi bilgi yönetimi modülleriyle öne çıkan Promena, profesyonel yaklaşımı ve tecrübeli ekibiyle müşterilerine farklı projelerde ve binlerce kategoride www.promena.net adresi üzerinden hizmet veriyor. 

ZERVİS

Zervis ile personel servislerinin güzergâh kontrolünden araç içi doluluk oranına kadar, ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgilere hızlıca ulaşıp mesafe bazında hak edişleri otomatik olarak kolayca hesaplıyorsunuz. Bu çözüm odaklı sistem şirketinizin maliyet, zaman ve iş gücünden tasarruf etmesini sağlıyor.