ZerOnline ile satın alma süreçleri 

daha hızlı ve çok avantajlı!

zeronline

Türkiye’nin ilk ve en büyük kurumsal satın alma ve tedarik zinciri yönetimi şirketi olarak uzman kadromuz, 20 yıla yaklaşan bilgi birikimimiz ve geniş tedarikçi ağımız aracılığıyla bugünün satın alma zorluklarını fırsata çeviren uçtan uca satın alma çözümleri sunuyoruz. İş ortaklarımızın satın alma süreçlerine yeni nesil ürün ve hizmetlerle değer katmak amacıyla satın alma alanındaki uzmanlığımızı kapalı devre sipariş yönetimi ve e-ticaret çözümü ZerOnline ile birleştirerek 125 alt kategorideki 550 bin çeşit ürünü maliyet avantajıyla tedarik ediyoruz. 

zeronline

ZerOnline nedir?

ZerOnline, KoçZer tarafından anlaşması yapılan malzemelerin katalog olarak listelendiği ve sipariş verilerek tedarik edildiği yenilikçi teknolojilerle tasarlanmış bir online sipariş yönetimi ve satın alma platformudur. Teknik, endüstriyel, ambalaj ve ofis malzemelerinden teknolojik ürünlere birçok farklı kategorideki ürünleri, KoçZer’in satın alma hacminin yarattığı avantajlı indirim oranlarıyla sipariş edebilirsiniz.

Neden ZerOnline Kullanmalısınız?

tab

Uçtan Uca Online Sipariş

ZerOnline kullanıcı dostu ekranları sayesinde KoçZer’in iş ortaklarına zaman ve maliyet tasarrufu ile birlikte uçtan uca online sipariş yönetimi olanağı tanıyor.

tab

Her Şey Müşteriye Özel!

Kurum bazında özelleştirilen ekranlar sayesinde her müşteriye özel fiyatlar sunuluyor. Üye girişi yapıldıktan sonra kategori temelli yetkilendirmeler ve organizasyon şemaları ile kişi bazlı listelemeler oluşturulabiliyor. Bu sistem, şirket merkezi ve fabrikaların yanı sıra, bayi ve servis ağına da kolaylık sağlıyor. Aynı organizasyondan birden fazla kullanıcı, aradığı ürüne hızla ulaşabiliyor.

tab

Toplu Katma Değer

ZerOnline ticaret ve sanayi odası, organize sanayi bölgesi ve sektörel derneklerin, dolaylı malzeme ihtiyaçları için üyelerine toplu tedarik çözümü sunmalarını sağlıyor, katma değer yaratmalarına fırsat veriyor.

tab

Her Aşamada Kolaylık

Mobil ve farklı tarayıcılarla uyum içinde çalışan ZerOnline, ürün karşılaştırma, birden fazla liste oluşturma özellikleri ve detaylı ürün içerikleri ile seçim aşamasında da kolaylık sağlıyor. Excel ile sepet oluşturma, sipariş tekrarlama ve çoklu teslimat seçenekleri ile alışveriş aşamasında hız kazandırıyor.

tab

Ödüllerle Tescillenen Platform

Ofis ve teknik-endüstriyel malzemelerde 500 binin üzerinde ürünü online siparişe açan B2B e-ticaret platformumuz ZerOnline, The Stevie International Business Awards 2021 programında 4 ödüle layık görüldü. Endüstriyel ürün ve hizmetler alanında dünyanın en iyisi seçilerek altın ödül alırken, e-ticaret çözümleri ve B2B çözümler alanlarında gümüş ödül, tedarik zinciri çözümleri alanında ise bronz ödüle layık görüldü.

tab

Punchout Özelliği

ZerOnline, Türkiye’de ilk defa sunulan punchout özelliği ile müşterilerilere daha akıcı ve kolay bir satın alma deneyimi sunuyor.

Punchout özelliğiyle e-tedarik sistemlerinde SAP Ariba altyapısını kullanan müşteriler, kendilerine özel ZerOnline kataloglarını e-tedarik sistemlerine entegre ederek ve satın alma işlemlerini kendi sistemleri üzerinden gerçekleştiriyor.

ZerOnline kullanıcısı nasıl olunur?

Kurumsal satın alma ve tedarik zinciri yönetimi süreçlerinde ZerOnline’ın avantajlarından yararlanmak için, iş ortakları arasına katılmak için müşterimiz olun. Kullanıcı tanımlamalarınızı yaparak ZerOnline’ın hızlı ve avantajlı dünyasına hoş geldiniz diyelim.