REFERANSLARIMIZ

TÜRKİYE ŞİŞE ve CAM FABRİKALARI A.Ş.
“Zer firması ile iş ortağı olarak E-İhale  (Promena) ve katalog satınalmaları (e-satınalma) süreçlerinde birlikte çalışmaktayız. Zer e-ihale (Promena) sistemi ve uzman kadrolarının desteği ile bizlere satınalma süreçlerinde en üst seviyede  güvenilirlik, şeffaflık ve hız sağlanmaktadır. Katalog satınalmalarında Zer’in sektör hakimiyeti ve satınalma süreçlerindeki deneyimleri, Şişecam Topluluğu’nun alım potansiyeli ile birleşmekte, oluşan sinerji sonucunda satınalma süreçlerimizde maliyet, zaman ve iş gücü tasarrufu sağlanmaktadır.”

Şişecam Topluluğu Satınalma Operasyonları Direktörü
Soner Gökhan Salca
KREDİ KAYIT BÜROSU

"Satınalma faaliyetlerimizi şeffaf, tedarikçilerimize eşit mesafede, en uygun kalite ve fiyat anlayışıyla yapmak öncelikli hedefimizdir. Bu bağlamda e-ihale süreçlerini karar alma süreçlerimizde kullanmak bizim için büyük önem arz eden bir husustur."

Cihan Kösoğlu
Satınalma Müdürü
DEFACTO

"DeFacto olarak Promena elektronik ihale portalını 2 yıldır aktif olarak kullanmaktayız. İçeriğinde bulundurduğu ve farklı konjonktürlere uygun çözümler sunan alternatif ihale yöntemleri,  kullanıcı dostu ara yüzü, etkili raporlama formatları, ilgili, hızlı ve profesyonel teknik destek ekibi ile, daha önce kullanıp deneyimleme fırsatı bulmuş olduğumuz muhtelif elektronik ihale portalları içinde en iyisi olduğunu söyleyebilirim."

Tayfun Güneş
İdari ve Operasyonel Satınalma Direktörü
ALLIANZ SİGORTA
"Allianz Türkiye olarak Promena E-satınalma modülünü talep oluşturma, teklif toplama, e-ihale, sipariş oluşturma ve bu sürece dahil olan onay akışlarımızı yönetmek için kullanmaktayız. Bu modül sayesinde satınalma süreçlerimizi tek bir merkezden yönetiyor, daha etkin rekabet ortamı yaratabiliyor ve verimliliği artırıyoruz. Modülün canlıya geçişi ve sonrasındaki sürekli desteği için Promena ekibine teşekkürlerimizle…"
Hasan Öğünç
Satınalma Müdürü
YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.
"Medya satın alma ve dijital pazarlama alanlarındaki uzun yıllara dayanan deneyimi ile ZER, bizim en yakın çalıştığımız iş ortaklarımız arasında yer alıyor. İletişim yatırımının geri dönüşünün daha da kritik önemde olduğu günümüzde, efektif ve etkili medya planlama ve satın alma ile ilgili stratejik kararlarımızda, sektörü çok yakından takip eden tecrübeli ekiplerinin ve çözüm odaklı yaklaşımlarının bize yarattığı katma değer çok kıymetli. Bu noktada aldığımız destekten ve markamız adına ortaya çıkan performanstan son derece memnunuz."

Arda Öztaşkın
Marka Yönetimi Grup Direktörü
TÜPRAŞ
"Tüpraş’ın Koç Topluluğuna katılması ile beraber başlayan tüm çalışmalar aslında her geçen gün sinerjiye dönüşüyor. Zer ile işbirliğimiz elbette bunun en güzel örneklerinden biri. Özellikle son yıllarda, Tüpraş ve Zer’in SAP sistemlerinin entegre hale gelmesi ve Zer’de Tüpraş için çalışan arkadaşlarımızın Rafinerilerimizi daha yakından tanımasıyla bu işbirliği derinleşti. Önümüzdeki dönemde de Tüpraş olarak Zer’den özellikle online kataloglar ve periyodik zamanlı işlerimizde zamanında sevkiyatlar ile pekiştirilmiş artan hacimler ile çalışmayı hedefliyoruz."
Göksel Baydar
Sözleşme ve Satınalma Direktörü
SARTEN AMBALAJ
“Promena sahip olduğu uzman kadrosuyla, işini en hızlı ve güvenli şekilde yapmanın yanı sıra güler yüzlü ve çözüm odaklı yaklaşımıyla projenin her aşamasında bizlere güvenli bir ortam sunuyor. Kolay anlaşılabilir menüsü sayesinde hem bizler hem de tedarikçilerimiz için tam anlamıyla bir çözüm ortağı. Promena ile çalışmaya başladığımız ilk günden beri ölçülebilir birçok fayda elde ettik.” 
 
Ümit Kurbancıoğlu
Satınalma ve Lojistik Direktörü
ENKA
"E-ihale sistemi, sağladığı maddi kazancın dışında, özellikle çok tedarikçili, çok kalemli, komplike işlerimizde bize yüksek bir hız kazandırıyor. İki haftalık işi 1-2 saate indirgeyebiliyoruz. Bu bizim için çok önemli bir katmadeğer. Tek tuşla rapor alıp, analiz ederek doğruca sonuca ulaşabiliyoruz"

Kutay Demirören
Traffic & Logistics Manager