REFERANSLARIMIZ

YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.
"Medya satın alma ve dijital pazarlama alanlarındaki uzun yıllara dayanan deneyimi ile ZER, bizim en yakın çalıştığımız iş ortaklarımız arasında yer alıyor. İletişim yatırımının geri dönüşünün daha da kritik önemde olduğu günümüzde, efektif ve etkili medya planlama ve satın alma ile ilgili stratejik kararlarımızda, sektörü çok yakından takip eden tecrübeli ekiplerinin ve çözüm odaklı yaklaşımlarının bize yarattığı katma değer çok kıymetli. Bu noktada aldığımız destekten ve markamız adına ortaya çıkan performanstan son derece memnunuz."

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.
Arda Öztaşkın
Marka Yönetimi Grup Direktörü
SARTEN AMBALAJ
“Promena sahip olduğu uzman kadrosuyla, işini en hızlı ve güvenli şekilde yapmanın yanı sıra güler yüzlü ve çözüm odaklı yaklaşımıyla projenin her aşamasında bizlere güvenli bir ortam sunuyor. Kolay anlaşılabilir menüsü sayesinde hem bizler hem de tedarikçilerimiz için tam anlamıyla bir çözüm ortağı. Promena ile çalışmaya başladığımız ilk günden beri ölçülebilir birçok fayda elde ettik.” 
 
Sarten Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.
Ümit Kurbancıoğlı
Satınalma ve Lojistik Direktörü
TÜPRAŞ
"Tüpraş’ın Koç Topluluğuna katılması ile beraber başlayan tüm çalışmalar aslında her geçen gün sinerjiye dönüşüyor. Zer ile işbirliğimiz elbette bunun en güzel örneklerinden biri. Özellikle son yıllarda, Tüpraş ve Zer’in SAP sistemlerinin entegre hale gelmesi ve Zer’de Tüpraş için çalışan arkadaşlarımızın Rafinerilerimizi daha yakından tanımasıyla bu işbirliği derinleşti. Önümüzdeki dönemde de Tüpraş olarak Zer’den özellikle online kataloglar ve periyodik zamanlı işlerimizde zamanında sevkiyatlar ile pekiştirilmiş artan hacimler ile çalışmayı hedefliyoruz."

Tüpraş
Göksel Baydar
Sözleşme ve Satınalma Direktörü
ENKA
"E-ihale sistemi, sağladığı maddi kazancın dışında, özellikle çok tedarikçili, çok kalemli, komplike işlerimizde bize yüksek bir hız kazandırıyor. İki haftalık işi 1-2 saate indirgeyebiliyoruz. Bu bizim için çok önemli bir katmadeğer. Tek tuşla rapor alıp, analiz ederek doğruca sonuca ulaşabiliyoruz"

Enka Construction
Kutay Demirören
Traffic & Logistics Manager