satin alma yonetimi

Satın Alma Yönetimi

Satın alma yönetimi hizmetlerimiz, stratejilerin eyleme dönüştürülmesine yardımcı olarak müşterilerimizin satın alma süreçlerini optimize etmelerini ve operasyonel mükemmelliğe ulaşmalarını sağlıyor.

Türkiye’de kurumsal satın alma ve tedarik zinciri yönetiminin lider şirketi olarak iş ortaklarımızın hedeflerine ulaşmaları için uzmanlığımız, stratejik iş ortaklığımız ve teknoloji çözümlerimizle yaklaşık 20 yıldır hizmet veriyoruz.

Ticaretin sürekliliğini temin eden kritik bir iş yaptığımızı biliyor, 130’dan fazla kategoride kurumsal satın alma ve tedarik zinciri yönetimi hizmeti sağlıyoruz. Hizmet verdiğimiz tüm ana ve alt sektörlerdeki dinamikleri büyük bir titizlikle takip ediyor ve ilgili alanlarda uzmanlık geliştiriyoruz. Bunca sektörle her gün temas ediyor olmak öngörü gücümüzü artırarak piyasadaki olası dalgalanmalara daha hazırlıklı olmamızı ve en uygun çözümleri müşterimize zamanında sunmamızı sağlıyor.

MÜŞTERİMİZ OLUN

Neden KoçZer?

  • KoçZer olarak her bir müşterimizin iş süreçlerinde yaşadığı zorluğu kendi zorluğumuz kabul ediyoruz.
  • Doğru çözümü sunabilmek için alternatif tedarik kanallarından taşıma modlarına, farklı iş birliklerinden sözleşme maddelerine kadar satın alma süreçlerinin her aşamasında yanlarında oluyor, önerilerde bulunuyor ve planlamaları birlikte yapıyoruz.
  • Uzun soluklu iş birliklerimiz bizi müşterimize yakınlaştırıyor, onlar için onlar gibi düşünmemizi mümkün kılıyor. Bu sayede daha dayanıklı ve esnek bir tedarik yönetimi refleksi kazanmalarına destek oluyoruz.
  • Her geçen gün büyüttüğümüz, Türkiye’nin en geniş tedarikçi ve alıcı ekosistemi ile ticaretin nabzını tutuyor, maliyet ve risklerini yönetme imkanı sağlıyoruz.