Satın Alma Sürecinizde Uzman Kadromuzun Danışmanlığından Faydalanın

KİMYASAL MALZEME SATIN ALMA HİZMETLERİ

Zer, üretim süreçleri için yaptığı kimyasal malzeme satın alma hizmetiyle maliyet ve zaman tasarrufu sağlıyor; şirketlere ise üretmek ve katma değer yaratmak kalıyor.

Enerji, beyaz eşya, otomotiv, otomotiv yan sanayi, savunma sanayi, yedek parça, toplu tüketim ve daha birçok sektörde faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük şirketlerine ihtiyaç duydukları kimyevi maddeleri tedarik ediyoruz. Uzman kadromuzla müşterilerimizin maliyet, zaman ve iş gücünden tasarruf etmelerini sağlıyoruz.

Zer güvencesiyle içiniz rahat

Tedarikçilerimizi, kimyasal malzeme sektörü için saptadığımız standartlar doğrultusunda yaptığımız değerlendirme ve denetimlere göre belirliyoruz. Her biri alanında uzman, gerekli yetkinliklere sahip güvenilir iş ortaklarımız size en iyi hizmeti vermek için çalışıyor. Tedarik sürecinde teknik şartname ve sözleşmelerin eksiksiz olarak düzenlenmesini sağlıyor, böylelikle sizi her türlü olası riske karşı güvence altına alıyoruz. Geniş tedarikçi havuzumuzu yönetirken sektör dinamiklerini de yakından takip ediyor, bilgi ve tecrübelerimiz doğrultusunda faaliyet alanınızdaki gelişmelere dair sizi periyodik olarak bilgilendiriyoruz.

Kimyasal malzeme satın alma çözümlerimiz
 • Endüstriyel kimyasallar
 • Arıtma kimyasalları
 • Gıda kimyasalları
 • Havuz kimyasalları
 • Laboratuvar kimyasalları

ENDÜSTRİYEL GAZ SATIN ALMA HİZMETLERİ

Zer olarak enerji, beyaz eşya, otomotiv ve otomotiv yan sanayi, savunma sanayi, yedek parça, toplu tüketim ve daha birçok sektörde faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük şirketlerinin ihtiyaç duyduğu sınai gazlar ve soğutucu gazların tedarikini sağlıyoruz. Bu hizmeti sunarken en çok dikkat ettiğimiz nokta müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılarken çevre dostu yaklaşımı da göz ardı etmemek. Bu nedenle satın alma süreçlerimizde ozon tabakasına zarar vermeyen, çevreyle dost endüstriyel gazları tercih ediyoruz. Böylece kazan-kazan prensibiyle hem müşteri memnuniyetini sağlıyor hem de üzerinde yaşadığımız gezegeni, dolayısıyla geleceğimizi koruyoruz.

Siz üretime odaklanın, gerisini Zer'e bırakın

Tedarikçilerimizi, endüstriyel gaz sektörü için saptadığımız standartlar doğrultusunda yaptığımız değerlendirme ve denetimlere göre belirliyoruz. Her biri alanında uzman, gerekli yetkinliklere sahip güvenilir iş ortaklarımız size en doğru özellik ve kalitede ürünler sunuyor. Sözleşmeler ve iş ortaklarımıza verdiğimiz iyileştirme hedefleri sayesinde aldığınız hizmeti güvence altında tutmanızı hatta süreç içinde ilave avantajlar elde etmenizi sağlıyoruz. Uzman kadromuzla aldığınız hizmetin uygunluğunu sürekli ölçümlüyor ve denetliyoruz. Böylelikle siz gönül rahatlığıyla üretim süreçlerinize odaklanıyor, iş gücü ve zamandan kazanmış oluyorsunuz. Bunların yanı sıra sınai ve soğutucu gaz sektörünün dinamiklerini de yakından takip ediyor, bilgi ve tecrübelerimiz doğrultusunda faaliyet alanınızdaki gelişmelere dair sizi periyodik olarak bilgilendiriyoruz.

ZER'LE İŞ BİRLİĞİ YAPMANIN ŞİRKETİNİZE SAĞLAYACAĞI AVANTAJLAR

 • Satın alma alanında sahip olduğumuz rekabet gücü sayesinde maliyet avantajı.
 • Zaman tasarrufu.
 • Yapılan sözleşmelerle hizmet kapsamındaki süreçlerin sorunsuz yönetilmesi konusunda garanti.
 • Kapsamlı tedarik zinciri çözümleri.
 • Sahip olduğumuz zengin teknoloji, kaynak ve deneyim ile tedarik zincirinizin optimum şekilde baştan sona tasarlanıp kurgulanması.
 • Yapılan denetim ve ölçümlemelerle hizmet kalitesi ve sürdürülebilirliğinde garanti.
 • Kapsamlı hizmetlerimiz ve sektör dinamiklerine hâkimiyetimiz doğrultusunda yarattığımız alternatif çözüm modelleri ile tanışma ve ortak proje fırsatlarını yakından takip etme fırsatı.
 • Sektörlere dair gelişmelerin anlık olarak takip edilmesi ve elde edilen veriler ışığında yapılan periyodik bilgilendirme.