Türkiye'nin iş yeri ihtiyaçlarına yönelik güvenilir pazaryeri ZerGO

zergo

Dünyada ve Türkiye’de şirketler arası online ticaret yükseliyor… Koçzer olarak 20 yılı aşkın satın alma ve tedarik deneyimimizi dijital uygulamalar geliştirme yetkinliğimizle birleştirerek B2B pazaryeri ZerGO’yu şirketimizin 20. yaşında hayata geçirdik.

ZerGO’da her sektörden, her ölçekten işletmeye iş yerinin ihtiyaçları için 130 binden fazla ürünü güvenilir tedarikçilerimiz aracılığıyla online alışveriş imkanıyla sunuyoruz. Online alışverişin yanında B2B’ye özel ihtiyaçları da gözeten ZerGO’da satıcı firmalar ürünlerini sergilerken baremli fiyat belirleme özelliği ile müşteriye özel avantajları kendileri belirleyebiliyor, alıcılar da spot alımlarından çoklu alımlarına kadar her alanda farklı seçeneklere ve fiyatlara ulaşabiliyor. Ödemelerini hem kartla hem de açık hesapla yapabiliyor.

zergo

ZerGO Nedir?

Her sektörden ve büyüklükten işletmeye sınırsız ve sorunsuz bir satın alma deneyimi sunma amacıyla satın almada dijital dönüşüm yeni örneği ZerGO, iş yeri ihtiyaçları dikeyinde hem teknik hem de ofis sarf malzemeleri kapsamında Türkiye'nin her köşesine yüzlerce kategoride hizmet sunmayı hedefleyen, şirketler arası alışverişi mümkün kılan online B2B pazaryeridir.

Firmaların güvendikleri iş ortaklarından alışveriş yapma eğilimlerini karşılayan, alıcıları ve satıcıları bir araya getiren ZerGO, satıcı ve ürün sayısını sürekli artırarak işletmelerin tüm alışveriş taleplerini karşılamayı amaçlıyor.

Neden ZerGO Kullanmalısınız?

tab

Aradığınız ürün, karşılaştırmalı fiyatlarla!

Rekabetçi fiyatlarla alıcılarına sadece ekonomik bir tercih değil, aynı zamanda farklı satıcılardan alternatif fiyatlarla karşılaştırma imkanı da sunan ZerGO sayesinde işletmeler, kaliteli ürün ve hizmetlere erişerek rekabet avantajı elde ederler.

tab

Güvenilir Tedarikçilerden Online Alışveriş

Tedarikçilerini 20 yılı aşkın süredir güven ve kalite odağında seçen KoçZer’in güvencesiyle ZerGO’da güvenilir satıcılar, her sektörden ve her ölçekten alıcılarla buluşuyor.

tab

Toplu Satın Alma da Baremli Fiyat Avantajı

ZerGO’da satıcılar, adede göre değişen fiyat avantajları sunarak toplu alımı kolaylaştırıyor, alıcılar tekil ve çoklu alımlarda farklı fiyatları analiz edebiliyor.

tab

A’dan Z’ye iş yerinin tüm ihtiyaçları ZerGo’da!

ZerGO, şirketlerin çay ocağının ihtiyacından, hırdavata, iş güvenliği malzemelerinden tekstil ürünlere kadar ihtiyacı olabilecek her şeyi kolaylıkla ve güvenle satın alabileceği platform…

Çeşitlilik ve erişilebilirlik konularında kapsamlı bir yaklaşım sunan ZerGO, geniş ürün yelpazesiyle işletmelerin farklı ihtiyaçlarına uygun çözümler bulmalarını sağlar, Türkiye'nin her noktasına ulaşabilme özelliği sayesinde kullanıcılarına geniş bir coğrafyada etkili hizmet sunuyor.

tab

Kullanıcı dostu arayüzüyle işletmelere kolay ve anlaşılır bir kullanım deneyimi sunan ZerGO’nun kullanıcı dostu tasarımı, platformun etkili bir şekilde kullanılmasını sağlayarak iş süreçlerini optimize etmeyi ve verimliliği artırmayı hedefler.

tab

İşinizi büyütmek, satışlarınızı artırmak için adres ZerGO!

ZerGO, stratejik ortaklık anlayışıyla işletmelerin büyüme ve gelişim süreçlerinde etkili bir destek sağlar, yaptığı iş birlikleriyle işletmelerin satış ve satın alma hedeflerine ulaşmalarına katkıda bulunur, sürdürülebilir bir büyüme yolculuğunda önemli bir çözüm ortağıdır.

ZerGO kullanıcısı nasıl olunur?

zergo.com.tr üzerinden alıcı ya da satıcı olarak üyelik kayıtlarını gerçekleştiren işletmeler, şirket bilgilerinin kontrol edilmesinin ardından platforma erişim sağlayabilirler, böylece ZerGO'nun sunduğu çeşitli avantajlardan faydalanmaya hızlı ve etkili bir şekilde başlayabilirler.