header

Stratejik İş Birliklerimiz

KoçZer olarak, başarılı işbirlikleri ve stratejik ortaklıklar kurmayı önemsiyoruz. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek ve işimizin sürdürülebilirliğini sağlamak için sektördeki liderlerle bir araya gelmekten memnuniyet duyuyoruz. Bu ortaklıklar sayesinde uzmanlıklarımızı ve kaynaklarımızı birleştirerek güçlü sinerjiler yaratmayı hedefliyoruz.

scoutbee

Promena ve Scoutbee

Türkiye’de stratejik satın alma platformlarının öncüsü olan Promena ’nın Almanya merkezli yapay zeka temelli tedarikçi bulma platformu Scoutbee ile yaptığı iş birliği sayesinde Promena kullanıcıları Scoutbee’nin tedarikçi havuzuna erişerek özellikle Avrupalı tedarikçilere daha hızlı ve etkin şekilde ulaşacak. Scoutbee müşterileri ise Promena tedarikçi havuzunu kullanarak Türkiye’den ve farklı coğrafyalardan tedarikçilere erişebilecek.

DETAYLI BİLGİ
scoutbee
scoutbee

Promena ve Scoutbee

Türkiye’de stratejik satın alma platformlarının öncüsü olan Promena ’nın Almanya merkezli yapay zeka temelli tedarikçi bulma platformu Scoutbee ile yaptığı iş birliği sayesinde Promena kullanıcıları Scoutbee’nin tedarikçi havuzuna erişerek özellikle Avrupalı tedarikçilere daha hızlı ve etkin şekilde ulaşacak. Scoutbee müşterileri ise Promena tedarikçi havuzunu kullanarak Türkiye’den ve farklı coğrafyalardan tedarikçilere erişebilecek. Scoutbee kullanıcıları ise Promena tedarikçi havuzunu kullanarak Türkiye’den ve farklı coğrafyalardan tedarikçilere erişebilecek.

DETAYLI BİLGİ
kpmg

KoçZer ve KPMG Türkiye

Tedarik zincirlerinde daha önce hiç görülmemiş kesintiler yaşanıyor. Bilinen çözümler yerini yenilere bırakırken, dijital çözümler öne çıkıyor. Bu dönemde ekonominin tüm alanlarında olduğu gibi şirketlerin tedarik zinciri ve satın alım faaliyetlerinde de yeni şartlara kendilerini hızla adapte etmesi büyük önem taşıyor. Şirketler, dijital dönüşme her zamankinden daha fazla öncelik vererek ve bu alanda bilinçli yatırımlar yaparak tedarik zincirinde yaşanan sorunları bertaraf edebilir. KoçZer ve KPMG Türkiye iş birliği ile dijital dönüşümün gücünü arkamıza alarak kurumsal şirketlerin ve sektörel organizasyonların yüksek performanslı tedarik organizasyonları kurmasına ve yönetmesine yardımcı olmayı hedefliyoruz.

DETAYLI BİLGİ
sourcing champions

Promena ve Sourcing Champions

Promena’nın stratejik kaynak bulma danışmanlık hizmeti veren Amsterdam merkezli Sourcing Champions ile imza attığı iş birliği sayesinde Promena ve Sourcing Champions müşterileri danışmanlık ve dijital çözümlerden yararlanacak.

DETAYLI BİLGİ