pazar arastirmalari

Araştırma Hizmetleri

KoçZer, araştırma hizmetleri gibi çok yönlü ve önemli bir alanda da satın alma çözümleriyle her zaman yanınızda. KoçZer’in marka ve pazar araştırması satın alma danışmanlığı hizmeti, özel araştırmalar kapsamında; müşteri memnuniyeti, çalışan memnuniyeti, marka araştırma, imaj ve itibar kurgulama gibi tüm araştırma türleri için ihtiyaca yönelik çözümler sunuyor. Nitel ve nicel metodolojilerle yapılan araştırmaların sonuçlarından faydalanan ve farklı sektörlerde faaliyet gösteren birçok marka hedef pazarlarındaki rekabette öne çıkıyor.

2021 yılı itibarıyla başlayan araştırma hizmetimizle, iş ortaklarımıza ihtiyaçları ve briefleri doğrultusunda danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyoruz. Araştırma şirketleri ile marka arasındaki koordinasyonu sağlayıp, tüm süreci konsolide bir şekilde yönetiyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit edip, brief doğrultusunda ilerlenecek en uygun araştırma firması ile satın alma süreçlerini tamamladıktan sonra araştırmanın ön araştırma, saha aşaması ve raporlama süreçlerinde de danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Ortak Satın Alma ile Maliyet Tasarrufu

KoçZer olarak araştırma hizmetleri kapsamında çözüm ortaklarımızı, üretilecek projeler için belirlediğimiz kriterler doğrultusunda iş ortağımızın marka ekibi ile birlikte seçiyoruz. Satın alma süreçlerimizde araştırma firmalarıyla brieflerimizi paylaşıyor, bu firmalardan tekliflerini alıyoruz. Teklif toplama sürecinin ardından tüm firmaların tekliflerini ayrı ayrı değerlendiriyoruz. Bu sayede tüm maliyet kalemlerini sizlere en uygun fiyatla sunuyor, insan kaynağı ve süre bazlı maliyetlerinizden tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

MÜŞTERİMİZ OLUN

NEDEN KOÇZER?