satin alma ve tedarik zinciri danismanligi

Satın Alma ve Tedarik Zinciri Danışmanlığı

Satın alma ve tedarik zincirinin iş süreçlerindeki rolü gün geçtikçe daha da önem kazanıyor. Etkin satın alma ve tedarik zinciri yönetimi operasyonel verimliliği artırırken, maliyetleri azaltıyor. Bugün, CPO'lar ve satın alma liderleri riskleri azaltmak, rekabet avantajı yaratmak ve kurumsal büyümeyi teşvik etmek için stratejik iş ortakları ile iş birliği yaparak işlerini geliştiriyor, dönüştürüyor.

Türkiye’nin ilk ve tek kurumsal satın alma ve tedarik zinciri yönetimi şirketi KoçZer, kurumsal şirketlerin ve sektörel organizasyonların yüksek performanslı tedarik organizasyonları kurmasına ve yönetmesine yardımcı oluyor.

KoçZer olarak, tedarik süreçlerindeki dönüşümde 20 yıla yaklaşan uzmanlığımız sayesinde strateji ve teknolojiyi iş süreçlerinizle buluşturuyor, satın alma ve tedarik zinciri ekiplerine oyunun kurallarını değiştiren iş sonuçları sunuyoruz. Sektörel uzmanlıklarımız ve yetkin kadromuzdan güç alarak yeni bir işletim modeline doğru rehberlik ediyor, şirketinizi geleceğe taşıyoruz. Şartnameden, sözleşmeye, tedarikçi seçiminden tedarikçi performans yönetimine kadar tüm kurumsal satın alma ve tedarik zinciri yönetimi süreçlerinde güvenilir bir iş ortağı olarak uzmanlığımızla yanınızdayız.

MÜŞTERİMİZ OLUN

Birlikte işinizi daha dayanıklı
ve esnek hale getirebiliriz!

Giderek daha öngörülemez ve zorlayıcı hale gelen, önceliklerin her gün değiştiği, riskleri yönetmenin zorlaştığı, uyumlanma ve adapte olma ihtiyacının hep yüksek olduğu günümüz dünyasında şirketlerin en önemli önceliği her tür belirsizliğe karşı kendilerini hazırlıklı ve donanımlı hale getirmek. Küresel gelişmeler ışığında satın alma ve tedarik zinciri yönetimi; şirketlerin faaliyetlerini, maliyetlerini ve risklerini etkin yönetebilmeleri için hiç olmadığı kadar önemli bir ihtiyaç olacak.KoçZer olarak öngörünün azaldığı, belirsizliklerin arttığı noktada, şirketleri tüm bu değişkenlere karşı “daha dayanıklı ve esnek” hale getirmek için varız, iş ortaklarımızın yanındayız. Karşılaşılabilecek dalgalanmalara karşı, müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin esnek ve dayanıklı bir şekilde, hedeflerine ulaşmasına destek olmayı amaçlıyoruz.

NEDEN KOÇZER?