medya satin alma hizmeti

Medya Satın Alma Hizmeti

KoçZer olarak Türkiye reklam pazarında yaklaşık 20 yıldır, farklı sektörlerden pek çok şirkete danışmanlık ve medya satın alma hizmeti veriyoruz. Deneyimli ekibimiz, güçlü iş modelimiz ve çözüm odaklı yaklaşımımızla sunduğumuz bu hizmet; TV, gazete, radyo, sinema, dergi, açık hava, yerel medya gibi kitle iletişim araçlarını kapsıyor. Ayrıca medya satın alma ve planlamanın önemli bir girdisi olan tüm reklam filmleri ve ilgili görsellerin prodüksiyon, post prodüksiyon ve fotoğraf hizmetlerinin satın alma sürecini yürütürken bayi, müşteri ve pazar araştırmaları satın alma hizmetleri de KoçZer tarafından sağlanıyor.

Reklam mecralarının doğru kullanımı kampanya stratejilerinizi güçlendiriyor. KoçZer avantajı aracılığıyla eriştiğiniz iletişim ve medya araçları reklam kampanyalarınızı hedef kitlenize doğrudan ulaştırıyor, marka bilinirliğinizi artırıyor.

Kurmuş olduğumuz satış odaklı iş modelini sürekli olarak daha ileri taşıyor, böylelikle iş ortaklarımız için en yüksek avantajı yaratıyoruz. Sahip olduğumuz ticari hacmi faydaya dönüştürerek markalarımızın iletişim hedeflerine en verimli maliyetle ulaşmasını sağlıyoruz.

MÜŞTERİMİZ OLUN

NEDEN KOÇZER?