Prodüksiyon Satın Alma Danışmanlığı Hizmeti

Zer, medya gibi çok yönlü ve önemli bir alanda da satın alma çözümleriyle yanınızda. Zer’in medya satın alma hizmeti; prodüksiyon, post prodüksiyon ve fotoğraf prodüksiyonu ihtiyaçlarına yönelik şirketinize özel çözümleri kapsıyor.
2015 yılı itibarıyla post prodüksiyon satın alma hizmetinin merkezileştirilmesiyle sunmaya başladığımız hizmetin yelpazesini, 2016’da film ve fotoğraf prodüksiyonu çözümlerini de dahil ederek zenginleştirdik. Böylece şirketlere prodüksiyon alanındaki tüm medya içeriklerinin üretim sürecinin satın alma hizmetini vermeye başladık. Merkezileştirdiğimiz bu hizmetler sayesinde beklentileriniz doğrultusunda optimum çözümler üretiyoruz. Kreatif ajanslar, yapım şirketleri ve post prodüksiyon şirketleri ile marka arasındaki koordinasyonu sağlayıp tüm süreci konsolide bir şekilde uçtan uca yönetiyoruz.

Toplu satın alımlarla maliyet tasarrufu
Zer olarak çözüm ortaklarımızı, üretilecek projeler için belirlediğimiz kriterler doğrultusunda, projenin kreatif ajansıyla birlikte seçiyoruz. Satın alımları elektronik ihale yöntemiyle gerçekleştiriyor, post prodüksiyon hizmetini özel fiyatlandırmalarla anlaşmalı olarak temin ediyoruz. Bu sayede tüm maliyet kalemlerini sizlere optimum fiyatla sunuyor, böylelikle adam/saat bazlı maliyetlerinizde tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Zer'le İş Birliği Yapmanın Şirketinize Sağlayacağı Avantajlar
- Satın alma alanında sahip olduğumuz rekabet gücü sayesinde maliyet avantajı.
- Ajans komisyonlarından arındırılmış fiyatlar.
- Post prodüksiyon alanında yıllık anlaşma üzerinden alacağınız özel indirimler.
- Markaya özel post prodüksiyon temsilcileri.
- Zaman tasarrufu.
- Kapsamlı tedarik zinciri çözümleri.
- Sahip olduğumuz zengin teknoloji, kaynak ve deneyim ile tedarik zincirinizin optimum şekilde baştan sona tasarlanıp kurgulanması.
- Kapsamlı hizmetlerimiz ve sektör dinamiklerine hâkimiyetimiz doğrultusunda yarattığımız alternatif çözüm modelleri ile tanışma ve ortak proje fırsatlarını yakından takip etme fırsatı.